مقاله

معرفی و بررسی لاستیک موتور سیکلت ایران یاسا

لاستیک موتور سیکلت ایران یاسا
لاستیک موتور سیکلت ایران یاسا یکی از بهترین برندهای موجود در بازار لاستیک موتور سیکلت ایران است. یاسا یکی از قدیمی ترین برندهای موجود است که از همان ابتدا به عنوان برندی خاص و باکیفیت شناخته می شد، و همچنان پس از سال ها بهترین تولیدکننده لاستیک انواع موتور سیکلت است.

ایران یاسا در سال 1347 راه اندازی شد. این شرکت اولین تولید کننده انواع تایر و تیوپ موتور سیکلت، و همچنین دوچرخه در ایران به شمار می رود. در حال حاضر حدود 50 درصد از نیاز بازار تایر و تیوپ موتور سیکلت در ایران با محصولات یاسا تامین می شود.

لاستیک یاسا

لاستیک موتور سیکلت ایران یاسا به این دلیل دارای شهرت و کیفیت است که تمامی استانداردهای لازم در تولید محصولات در آن بکار گرفته می شود، و تمامی انواع لاستیک موتورسیکلت ایران یاسا دارای استانداردهای روز هستند. تولید لاستیک در کمپانی یاسا برای انواع دوچرخه های معمولی تا انواع موتور سیکلت انجام می شود و شرکت در تمامی مدل ها سعی به رفع نیاز مشتریان دارد.

ویژگی ها و کیفیت های لاستیک موتورسیکلت ایران یاسا
لاستیک موتورسیکلت ایران یاسا محصولی است که از بهترین مواد اولیه موجود در دنیا تولید شده و به همین دلیل کیفیت مناسبی دارند و می توان آن را در زمره محصولات عالی و استاندارد معرفی نمود.

لاستیک موتورسیکلت ایران یاسا محصولی است که شاخصه های کیفی فراوانی برای آن در نظر گرفته شده و به همین دلیل ایران یاسا تمامی محصولات تولیدی خود را ضمانت کرده و اگر در این بین لاستیکی زودتر از موعد مقرر دچار خرابی شود، این شرکت توسط نمایندگی های خود در سراسر کشور آن را تحویل می گیرد.

در نتیجه می توان با تهیه این لاستیک ها از نمایندگی ها معتبر، علاوه بر پرداخت هزینه واقعی از خدمات پس از فروش آنها نیز در موارد لزوم استفاده نمود.

محصولات ایران یاسا در تمامی انواع محصولاتی نرم و انعطاف پذیر هستند، و به همین دلیل در شرایط آب و هوایی خاص کاربرد دارند و می توان در بسیاری از مکان های جغرافیایی و همچنین شرایط آب و هوایی رانندگی درست و مطلوبی داشت. قدرت ترمز گیری مناسب یکی از از ویژگی های انواع لاستیک یاسا است که می توانند امنیت و کیفیت رانندگی را تامین کنند.

ایران یاسا

بهترین راه خرید انواع لاستیک موتور سیکلت ایران یاسا
لاستیک موتور سیکلت ایرا نیاسا محصولی است که به پشتوانه عالی شرکت یاسا با استاندارد های بالایی تولید می شود. همواره خریداران لاستیک فکر می کنند که نمونه های خارجی دارای کیفیت بهتری هستند و همواره سعی می کنند آنها را خرید کنند اما، در واقع این مسئله صحت نداشته و بسیاری از برندهای خارجی موجود در بازار ایران کیفیت پایین تری نسبت به لاستیک یاسا دارند.

برای خرید لاستیک یاسا نیز شیوه های مختلفی وجود دارد و مراکز فیزیکی و مجازی متعددی در سراسر کشور این محصول را عرضه می کنند.

از آنجایی که لاستیک محصولی است که باید در زمان مناسب خود مورد استفاده قرار بگیرد و دارای تاریخ انقضا می باشد چنانچه پس از آن تاریخ مورد استفاده قرار بگیرد، به سرعت کیفیت خود را از دست داده و دچار مشکلاتی مثل تاب و پارگی می شود. پس باید این محصول را از مراکز معتبر خریداری نمود.

لاستیک موتور سیکلت

لاستیک موتور سیکلت ایران یاسا و انواع مختلف آن محصولاتی هستند که ما در کینگ موتور آنها را عرضه کرده ایم. ما به عنوان نمایندگی فروش لاستیک یاسا آمادگی داریم تا نیازهای خرده و عمده مشتریان را از سراسر کشور پاسخگو باشیم. ما در این مجموعه به صورت مستقیم انواع لاستیک و تیوپ را از کارخانه به دست مشتریان می رسانیم .

برای خرید انواع لاستیک موتر سیکلت یاسا کلیک کنید

یک نظر در “معرفی و بررسی لاستیک موتور سیکلت ایران یاسا

  1. بابک گفت:

    اگر دچار خرابی زودتر از موعد مقرر شود توسط یکی از نمایندگی های خود تحویل میگیرد …
    او_کی اگر این خرابی باعث سانحه یا مرگ راکب شود چه خواهد شد ؟؟؟
    از خرابی بگذریم ، لاستیک آنقدر خشک است که سر پیچ پشت موتور در میرفت چند روز پیش هم حس کردم موتور در یک سیکل مرتب تکانهای بالا و پائین دارد پیاده شدم دیدم لاستیک از یک خط عرضی چاک خورده .

نظرات بسته شده اند.